ZO OS KOVO při TPCA

Informační schůzky KV v TPCA

Informační schůzky KV v TPCA

 

 

Jak dál v kolektivním vyjednávaní ?

 

 

Odborová organizace ZO OS KOVO při TPCA, Vás zve na informační schůzky v TPCA mezi směnami.

 

7.6.2016 od 17 do 18:30 (conference room 2, budova 601)

 

8.6.2016 od 17 do 18:30 (kantýna velká, budova 602)

 

13.6.2016 od 17 do18:30(conference room 2, budova 601)

 

14.6.2016 od 17 do18:30(conference room 2, budova 601)

 

Chceme Vás informovat o aktuální situaci v KV. Chceme vědět Váš názor a následně zvolíme řešení jak pokračovat. Buďte aktivní.

 

Děkujeme

 

Ivo Navalaný

Číst více
Zprostředkovatel - čekání.

Zprostředkovatel - čekání.

 Vážení kolegové, dovolte mi abych Vás seznámil se současnou situací v KV. Dnes 2.6.2016, máme obdržet odpověd od zprostředkovatele. Pokud se tak stane, tak proběhne dnes seznámení z návrhem. Podle našich informací, by mělo proběhnout zítra jedníní s "matkami". Následně je naplánováno kolektivní vyjednávání na pondělí 6.6.2016 v odpoledních hodinách. To je zatím vše, co můžeme říci k vývoji KV. Jsme stejně jako Vy v očekávání, co bude v doporučení a s čím příjde společnost v pondělí na jednání. Prosím ještě o trochu trpělivosti, letos je vyjednávání dlouhé, ale postupujeme dle litery zákona. Není možno jinak. Příjemný víkend a sledujte naše webové stránky.

Ivo Navalaný

Číst více
Jednání před zprostředkovatelem

Jednání před zprostředkovatelem

                  Vážení odboráři, dne 23.5.2016 proběhlo historicky první jednání před zprostředkovatelem v TPCA. Jednání probíhalo separátně. Vysvětlili jsme zprostředkovateli naše písemné materialy, které mu byly zaslány. Rovněž jsme  zodpověděli dotazy. Musím zdůraznit, že jednání probíhalo ve velmi korektní atmosvéře. Dnes byly zprostředkovateli zaslány ještě

Číst více
Zprostředkovatel

Zprostředkovatel

Jak jistě dobře víte, situace v KV dospěla do fáze, kdy jsme požádali o řešení zprostředkovatele. Jak jsem psal v našem časopise „Pohodový Odborář“ (umístěn v sekci odborové časopisy). Naší nabídku oficiálně přijal JUDr. Dominik Brůha, PhD. 16.5.2016.

Číst více
Mzdy

Mzdy

Mzda, kdo kolik bere? To, je vždy velké téma ať už v práci, na pivku, nebo u grilování. A nedivme se, vždyť žijeme v konzumní společnosti, která peníze vyžaduje vždy až na prvním místě. Víme, z novinových článků kolik berou naší kolegové v ostatních automobilkách. Podívejme se tedy na nás řečí čísel.

Číst více
Vítám vás vážení odboráři na nových webových stránkách

Vítám vás vážení odboráři na nových webových stránkách

Tyhle webové stránky jsou dalším krokem ke zkvalitňování komunikace mezi odbory na vámi. Dobře se po nich porozhlédněte, máme tady nově diskuzi, ve které se můžete ptát mne, nebo přímo předsedů shopů.

Číst více
|<< < 7 8 9 10 11

Odborový svaz Kovo při TPCA Průmyslová zóna Ovčáry Kolín 28002

123 456 789
kovo_odbory@tpca.cz