ZO OS KOVO při TPCA

2019

2019

 Vážení kolegové

     Dovolte mi, abych Vám popřál do nového roku hodně štěstí, zdraví a úspěchu v osobním životě.  O ostatní, aby jste se měli v pracovním životě také dobře, aby jste měli čas na své rodiny, dostatek finančních prostředků, o to se musíme postarat my. Odbory, samozřejmě za Vaší podpory. 

Číst více
Krásné prožití Vánočních svátků

Krásné prožití Vánočních svátků

 Vážení přátelé

             Přeji Vám, jménem Kovácké odborové organizace klidné prožití Vánočních svátků, plné veselí, štěstí a rodinné pohody. Děkujeme Vám za přízeň a důvěru, kterou jste Nám nejen v roce 2018 projevovali. Jsme tady pro Vás, a budeme i nadále v letech příštích. 

Ivo Navalaný a výbor ZO OS KOVO při TPCA

Číst více
Od TPCA k Toyotě.

Od TPCA k Toyotě.

Vážení kolegové. 

            Dnes jsme se dozvěděli zprávu (o které si Francouští ptáčci cvrlikali již nějaký čas), že dojde od ledna 2021 k odkoupení podílu PSA v TPCA. Od tohoto data budeme 100% Toyotou. Je to podle mě dobrá zpráva. Je jasná budoucnost tehle továrny. Co budeme vyrábět, a jak to ukáže čas příští. Dnes při oznámeni této zprávy Vám, padalo hodně dotazů (jestli se bude započítávat doba v TPCA do doby odpracované v Toyotě, zda bude zachován model rozdělení pracovních pozic, jak to bude s benefitami atd). Mohu vám slíbit, že budeme jako odborová organizace požadovat, aby byla zachována KS a celý systém benefitů, včetně rozdělení pracovních pozit tak jak jsme zvyklí. Samozřejmě, k celému převzetí dojde až v roce 2021, ale už v roce 2019 zahrneme do návrhu nové KS body na toto reagující, včetně bodu odstupných platů při uzavření továrny. Věřím, že nás v tomhle kolegové odborových organizacích působících v TPCA plně podpoří. Je dobré v KS i když tuto situaci neočekáváme v dohledné době, mít také tuhle situací  ošetřenou konkrétněji. Dejme prostor Toyotě, aby konkrétizovala postupné kroky přechodu a následně nás všechny seznamovala. Máme na to 2 roky. 

    Zachovávejte nám přízeň. Vaše Kovácké odbory. 

Ivo Navalaný 

Číst více
Mikulášský výdej balíčku zahájen.

Mikulášský výdej balíčku zahájen.

       Vážení přátelé

Jako každý rok, má naše odborová organizace přichystány pro Vaše ratolesti do 15 let Mikulášské balíčky. Vyzvednout si je můžete od 22.11 do 5.12.2018 v kanceláři odborů. Věříme, že udělají Vašim dětem radost. Prosím o průběžné odebírání balíčků. 

Děkuji.

Ivo Navalaný - předseda ZO OS KOVO při TPCA

Číst více
Naše Kovácké odbory jsou Váš maják.....

Naše Kovácké odbory jsou Váš maják.....

  Vážení kolegové

Myslíte si, že už to nemá cenu ? Máte pocit stejný jako námořníci v bouři, kdy už ztratili cestu ? Slýchávám, od Vás, že jsou procesy přetížené, že se nemáte čas napít ? Říkate to vašim nadřízeným ? Bavíte se o tom o přestávkách a často Vaše diskuze končí slovy" stejně se nic nezmění" ? Omyl jsou tady odbory, naše Kovácká organizace, která je tím majákem, co Vám dá naději a cestu. 

Číst více
Fáze 3, Peníze, Soboty, Komunikace, Vánoce........

Fáze 3, Peníze, Soboty, Komunikace, Vánoce........

 Vážení kolegové

   Měl jsem připravený nějaký koncept článku pro Vás, ale situace se vyvíjí tak překotně, že začneme žhavou aktualitou. Navýšení objemů o 4500 vozů. 

Číst více
Konec levné práce....

Konec levné práce....

 Konec levné práce

  Pod timto heslem se konal již 4 ročník veřejného společného setkání odborových organizací sdružujících se pod hlavičkou ČMKOS. Opět v Praze v podobném termínu. Na tomto veřejném vystoupení se již tradičně oznamují cíle odborů, pro nadcházející rok a nejen to. 

Číst více
Jednání AutoSAP v TPCA a podpora dobrovolné směně.

Jednání AutoSAP v TPCA a podpora dobrovolné směně.

 Vážení kolegové, 

Chtěl bych v tomto článku Vás informovat o jednání kovácké autosekce se sdružením zaměstnavatelů "automotiv"  tkz. AutoSAP, současně bych chtěl vyjádřit podporu dobrovolné směně, která může být 30.10.2018 

Číst více
NE důvody, proč být v odborech.

NE důvody, proč být v odborech.

 Vážení přátelé

Někde jsem četl studii, že na 34 zákazů a odpovědí NE, připadá jedna odpověd ANO a svolení. Jsme celý život vychovávání v zákazech a negativních odpovědích. (zdá se Vám to normální ? ) Proto vám přináším pár důvodů pro "NE" být v odborech.... více dále.

Číst více
|<< < 1 2 3 4 5 > >>|

Odborový svaz Kovo při TPCA Průmyslová zóna Ovčáry Kolín 28002

123 456 789
kovo_odbory@tpca.cz