ZO OS KOVO při TPCA

Změna uvolnění předsedy - změna provozu kanceláře - základní informace.

Změna uvolnění předsedy - změna provozu kanceláře - základní informace.

Vážení odboráři,

berte toto jako základní informaci,  více se rozepíšu (důvody, mé postřehy, názory atd) v dalším článku. Od 1.4.2019 firma TPCA omezila uvolnění předsedů odborů v TPCA. Jelikož nevím, co bude mou náplní práce v  TPCA a zatím neznám svou pracovní dobu, tak v prvním týdnu v Dubnu bude kancelář odborů fungovat po tel. domluvě.  Muj tel 603 144 689. V dalších týdnech budu v kanceláři pro Vás ve Středu (celý den) a dále po tel. domluvě. Víc informací bude následovat v příštím článku, kde se dozvíte důvody, mé názory na celou situaci atd. pořád budu dělat vše, aby se Vás toto velké a zásadní omezení dotklo co nejméně. 

Ivo Navalaný - předseda vašich "Kováckých" odborů v TPCA

 

 

Číst více
Energylandia - Výlet pro odboráře 18.5.2019 !!!

Energylandia - Výlet pro odboráře 18.5.2019 !!!

      Vážení odboráři 

      Slíbený výlet pro Vás je tady, a proč nejet rovnou do Energylandie (největší zábavní park v Polsku) Každý rok tam rostou další a další atrakce. Jak pro malé ratolesti tak pro dospělé, pokud jsi troufnete třebas na Hyperion, a budete se řítit rychlostí 140 km/h s přetížením 5G

Číst více
Postaráme se o vás v každé situaci !

Postaráme se o vás v každé situaci !

  Vážení odboráři

       Včerejší větrné počasí opět ukázalo, jakou má příroda sílu. Popadané stromy, poškozené střechy domů atd. Tohle je pravý čas Vám připomenout, že jako odboráři 

Číst více
Členská schůze - poděkování

Členská schůze - poděkování

Vážení odboráři 

Číst více
Co tento týden dal.....a málem vzal ?

Co tento týden dal.....a málem vzal ?

       Vážení odboráři, kolegové, přátelé

               Opět se ukázalo hned na kraji týdne v pondělí, jak je důležité se ozvat. Co tím myslím ? Obrátit se na odbory. V pondělí jsem dostal podnět, že na svařovně "někdo nařídil" aby se smazaly přesčasy před a po směně za měsíc Leden.

Číst více
Jednání o přesčasech.

Jednání o přesčasech.

           Včera 24.1.2019 proběhlo jednání o přesčasech v TPCA. Nejdříve jsme se věnovali svařovně.

Číst více
2019

2019

 Vážení kolegové

     Dovolte mi, abych Vám popřál do nového roku hodně štěstí, zdraví a úspěchu v osobním životě.  O ostatní, aby jste se měli v pracovním životě také dobře, aby jste měli čas na své rodiny, dostatek finančních prostředků, o to se musíme postarat my. Odbory, samozřejmě za Vaší podpory. 

Číst více
Krásné prožití Vánočních svátků

Krásné prožití Vánočních svátků

 Vážení přátelé

             Přeji Vám, jménem Kovácké odborové organizace klidné prožití Vánočních svátků, plné veselí, štěstí a rodinné pohody. Děkujeme Vám za přízeň a důvěru, kterou jste Nám nejen v roce 2018 projevovali. Jsme tady pro Vás, a budeme i nadále v letech příštích. 

Ivo Navalaný a výbor ZO OS KOVO při TPCA

Číst více
Od TPCA k Toyotě.

Od TPCA k Toyotě.

Vážení kolegové. 

            Dnes jsme se dozvěděli zprávu (o které si Francouští ptáčci cvrlikali již nějaký čas), že dojde od ledna 2021 k odkoupení podílu PSA v TPCA. Od tohoto data budeme 100% Toyotou. Je to podle mě dobrá zpráva. Je jasná budoucnost tehle továrny. Co budeme vyrábět, a jak to ukáže čas příští. Dnes při oznámeni této zprávy Vám, padalo hodně dotazů (jestli se bude započítávat doba v TPCA do doby odpracované v Toyotě, zda bude zachován model rozdělení pracovních pozic, jak to bude s benefitami atd). Mohu vám slíbit, že budeme jako odborová organizace požadovat, aby byla zachována KS a celý systém benefitů, včetně rozdělení pracovních pozit tak jak jsme zvyklí. Samozřejmě, k celému převzetí dojde až v roce 2021, ale už v roce 2019 zahrneme do návrhu nové KS body na toto reagující, včetně bodu odstupných platů při uzavření továrny. Věřím, že nás v tomhle kolegové odborových organizacích působících v TPCA plně podpoří. Je dobré v KS i když tuto situaci neočekáváme v dohledné době, mít také tuhle situací  ošetřenou konkrétněji. Dejme prostor Toyotě, aby konkrétizovala postupné kroky přechodu a následně nás všechny seznamovala. Máme na to 2 roky. 

    Zachovávejte nám přízeň. Vaše Kovácké odbory. 

Ivo Navalaný 

Číst více
|<< < 1 2 3 4 5 > >>|

Odborový svaz Kovo při TPCA Průmyslová zóna Ovčáry Kolín 28002

123 456 789
kovo_odbory@tpca.cz