ZO OS KOVO při TPCA

Jednání před zprostředkovatelem

Jednání před zprostředkovatelem

                  Vážení odboráři, dne 23.5.2016 proběhlo historicky první jednání před zprostředkovatelem v TPCA. Jednání probíhalo separátně. Vysvětlili jsme zprostředkovateli naše písemné materialy, které mu byly zaslány. Rovněž jsme  zodpověděli dotazy. Musím zdůraznit, že jednání probíhalo ve velmi korektní atmosvéře. Dnes byly zprostředkovateli zaslány ještě

Číst více
Zprostředkovatel

Zprostředkovatel

Jak jistě dobře víte, situace v KV dospěla do fáze, kdy jsme požádali o řešení zprostředkovatele. Jak jsem psal v našem časopise „Pohodový Odborář“ (umístěn v sekci odborové časopisy). Naší nabídku oficiálně přijal JUDr. Dominik Brůha, PhD. 16.5.2016.

Číst více
Mzdy

Mzdy

Mzda, kdo kolik bere? To, je vždy velké téma ať už v práci, na pivku, nebo u grilování. A nedivme se, vždyť žijeme v konzumní společnosti, která peníze vyžaduje vždy až na prvním místě. Víme, z novinových článků kolik berou naší kolegové v ostatních automobilkách. Podívejme se tedy na nás řečí čísel.

Číst více
Vítám vás vážení odboráři na nových webových stránkách

Vítám vás vážení odboráři na nových webových stránkách

Tyhle webové stránky jsou dalším krokem ke zkvalitňování komunikace mezi odbory na vámi. Dobře se po nich porozhlédněte, máme tady nově diskuzi, ve které se můžete ptát mne, nebo přímo předsedů shopů.

Číst více
|<< < 4 5 6 7 8

Odborový svaz Kovo při TPCA Průmyslová zóna Ovčáry Kolín 28002

123 456 789
kovo_odbory@tpca.cz