Jednání předsedů ZO Mělník-Mladá Boleslav, Kutná Hora - Kolín

           27.1.2017 proběhlo jednání předsedů ZO ( Mladá Boleslav a Mělník). Jednání proběhlo v odborových prostorách Škoda Auto. Zúčastnili se tohoto jednání zástupci místních ZO, zástupci regionálního pracoviště Praha-Střední Čechy a předseda oborů v Škodě Auto. 

         Na pořadu dne byly každodenní problémy základních organizací, jako největším problémem se ukázal nedostatek lidí, ochotných věnovat svůj volný čas odborům (problém neuvolněných funkcionářů). Dále neochota jednat, či vytvořit podmínky pro práci odborů ve firmách kde dosud odbory nepůsobili. 

       Dále  proběhla velká diskuze ke stanovám OS KOVO a k jejím možným změnám na sjezdu OS KOVO. Diskutovali se zejména oblasti seskupení členů, a výše členských příspěvků. Práce a význam centrály OS KOVO a její další podoba v budoucnosti. Padla zde také možnost vzniku nového odborového svazu. Diskuze byla velmi rozmanitá a doufám si tvrdit, že tato diskuze bude pokračovat na konferenci středočeského kraje v Praze. Další schůzka předsedů ZO tentokrát Kolín-Kutná Hora proběhne 10.2.2017. 

 

Odborový svaz Kovo při TPCA Průmyslová zóna Ovčáry Kolín 28002

123 456 789
kovo_odbory@tpca.cz