Pokyny k adventnímu zájezdu do Salzburgu

 

      Vážení odboráři, den zájezdu se rychle blíží a tak je načase přiblížit organizační pokyny našeho adventního zájezdu. Odjezd bude v pátek 25.11.2016 v 23:55 z autobusového nádraží (naproti vlakovému nádraží) v Kolíně. Návrat bude v neděli v dopoledních hodinách. Nezapomeňte si vzít sebou peníze na vstupenku na čertí průvod. Původní cena byla 350Kč na osobu, ale naše organizace se rozhodla zadotovat část ceny, cena pro vás je tedy 200Kč na osobu. Budu tuto částku vybírat v autobuse a zároveň Vám předám vstupenku a pojišťovací kartu pro zahraniční cesty. 

      Nezapomeňte si sebou vzít teplé oblečení, budeme celý den venku v Salzburgu a večer v Alpském středisku, kde bude průvod čertů. . Počítejte, že může mrznout a že tam bude sníh. Také si nezapomeňte vzít nějakou svačinu a pití. Nápoje sice bude možno si koupit i v autobuse, ale znáte to. 

     Kdo bude chtít navštívit památky v Salzburgu, tak tady píši orientační ceny vstupů, Mozartuv rodný dům 10 Euro, pevnost Hohensalzburg 15 Euro (včetně lanovky), Haus der Natur 8 Euro.  

   Důležité:  

  • nezapomente si sebou vzít cestovní doklady (platný pas, či občanský průkaz, všechny děti musí mít vlastní cestovní doklad)
  • teplé oblečení, varianta i do deště
  • polštářek a deku do autobusu, pojedeme 2krát přes noc 
  • léky které pravidelně užíváte
  • evropský průkaz zdravotního pojištění = kartička vaší zdravotní pojištovny se znakem EU

A hlavně dobrou náladu sebou , těším se na Vás.

Ivo Navalaný

Odborový svaz Kovo při TPCA Průmyslová zóna Ovčáry Kolín 28002

123 456 789
kovo_odbory@tpca.cz