Diskuze

Přidat příspěvek


Jiří Ševčík | 23. 6. 2017 12:05

Zdravím, chtěl bych se zeptat co všechno obnáší být předsedou shopu. A jaké jsou podmínky přijetí. Jaký má dotyčný povinnosti atd.. děkuji s pozdravem J. Ševčík

Ivo Navalaný | 23. 6. 2017 12:10

Dobrý den

chtěl bych poděkovat za Váš zájem, navrhuji osobní rozhovor, kde si vše vysvětlíme. Můžete mi na sebe poslat kontakt ? Má emailová adresa je ivo.navalany@seznam.cz a tel: 603 144 689. A ještě z jakého jste shopu ?

Děkuji a přeji příjemný den.

Ivo Navalaný

Karel H. | 14. 2. 2017 11:15

Dobry den, chci se zeptat na jednu věc. Pracuji tady už 6 let a nestačím se divit nad některými metodami TPCA. Hlavně nad tím jak dělají "velký nábor" rozdávají finanční odměny, když zaměstnanec doporučí a přivede s sebou dalšího člověka. A najednou je všemu konec, neprodlužují se smlouvy, těžká nejistota práce. MNG TPCA si neuvědomuje že třeba lidi dali výpověď v bývalé práci aby mohli nastoupit tady ? A pak jim řeknou "máme nadstav nashle" Pak se diví že při náborech je minimum lidí s česka, když s něma takhle "vyběhnou". Nedalo by se s tím něco dělat ? Ta samá situace 02/15 jak propustili všechny agenturní, neprodlužovali smlouvy a pak chyběli lidi na lince a rušili se dovolené a najednou v květnu těm lidem telefonovali jestli by se nemohli vrátit. Tak mě jenom zajímá jestli s tím jako odbory nemůžete neco udelat. Dekuji

Ivo Navalaný | 14. 2. 2017 13:01

Dobrý den

firma TPCA nás seznamuje s tím co chystá, my dáváme k tomuto připomínky a diskutujeme o tom. Mnoho věcí se nám nelíbí, ale personální politiku si řídí TPCA samo. Snažíme se je přesvědčit, aby neopakovali chyby, kterých se dopustili v minulosti, ale teď budu nerad citovat jeden citát z filmu Jáchyme hoď ho do stroje ....Je to marný, je to marný je to marný . Příklad jak si společnost cení zaměstnanců, můžeme najít v nedaleké minulosti, vyplacení 2 části 13. platu, snížení o cca 1500 Kč a pro nás nepochopitelné přesunutí do 3. části 13 platu.

Franc | 24. 1. 2017 10:14

Dobry den chtěl bych se zeptat jak je to s ústním napomenutí za chybu která vznikne v době tréningu. Byl jsem v doméně že jste vyjednávání o tom že v takovém případě nebude operátor trestán děkuji finál a 1 montaz

Ivo Navalaný | 24. 1. 2017 12:08

Dobrý den

mohl by jste se mnou spojit, nebo mi poslat na sebe kontakt jakkoli ,sms, nebo e-mail. Chci znát podrobnosti.

Děkuji

Lukas | 6. 12. 2016 20:49

Dobrý den mám dotaz proč se do seniority nepočítá take práce pod agenturou?? Jak je možné že Čechy necháte pracovat pod agenturou v některých případech i více jak rok a nakonec se jim tato práce nikde nepočítá?! A pak se nabírají UK a ti nabírají hned senioritu?!

Ivo Navalaný | 8. 12. 2016 10:14

Dobrý den

omluvám se, že odpovídám až po 2 dnech, ale zjišťoval jsem podrobnosti. Co se týká bodů, které se sbírají za čtvrtletní hodnocení hodnocení 1-5 a mají vliv na vznik nároků na povýšení TM2, TM3 atd., tak ty se započítávají i za dobu kdy jste pracoval v agentuře. Co se týká Z-konta, tak tam se doba, kdy pracujete u agentury nezapočítává jak píšete. Zdůvodnění společnosti je takové, že agentury poskytují různé jiné benefity. K tomuto tématu jsme se vyjadřovali v našem odborovém časopise Pohodový odborář. Váš podnět chápu a mám ho poznamenaný, zařadím ho jako jeden z bodů do návrhu nové KS, pokud se na tomto bodě shodne výbor VZO a následně pokud ho podpoří i ostatní odborové organizace v TPCA.

Přeji příjemný den

Jiří Ševčík | 17. 11. 2016 16:09

Dobrý den, co všechno si máme vzít do toho Salzburgu a v kolik je odjezd. Slyšel jsem neco o půlnoci. Děkuji

Ivo Navalaný | 18. 11. 2016 09:28

Dobrý den

Veškeré informace ohledně odjezdu budeme mít příští týden, zašlu Vám je formou sms na tel čísla, které jste mi dali při registraci. Jinak v autobuse se budou vybírat peníze za vstupenky na průvod čertů v Kč. Cena vstupenek bude upřesněna po jednání VZO. Jinak nic speciálního sebou nepotřebujete, jen počítejte s tím, že budeme celý den venku a počasí může být různé. Schladming je v nadmořské výšce 745m.n.m, a je to podhůří Alp. Cesta bude dlouhá, nezapomeňte si přibalit svačinu a pití. Případné další dotazy rád zodpovím.
Stránky : << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 >>
Vyhrazujeme si právo smazat příspěvek uživatele, který v knize použije vulgární slova a společensky neúnosné výrazy.

Odborový svaz Kovo při TPCA Průmyslová zóna Ovčáry Kolín 28002

123 456 789
kovo_odbory@tpca.cz